S.S.S

Cam Filmlerinin Garantisi Var mı?

Filmlerimiz model ve grubu olarak ayrı ayrı garanti kapsamına sunulmaktadır.
2 Ply Grubu10 YIL
1 Ply Grubu 5 YIL garantilidir.

Bazı cam filmlerinde “çizilmez” ibaresine bulunmakta Sizin cam filmleriniz için de bu durum söz konusu olabilir mi?

Hem evet hem hayır. Cam filmlerinin yüzeyleri üzerinde koruyucu bir laminasyon mevcuttur. Bu sertlik normal bir camın katmanına göre nispeten yumuşaktır. Dolayısı ile cam filmini yumuşak bezlerle temizlemek gerekir. Daha sert ve çizilmez bir cam filmi üretimi mümkün değildir, Garantilerimiz Ürünün Kalkması , Kabarması , İçinde hava kabarcığı bırakması gibi durumlar için geçerlidir. Dışarıdan gelen darbe ve şahıs hasarlarına karşı ürünümüz garanti kapsamı dışında kalır.

Cam Filminin Faydaları Nelerdir?
 • Enerji verimliği
  GLV Cam Filmleri güneş ısısını dışarıda tutarak ve içerideki sıcaklığı daha konforlu ve stabil hale getirerek bunu yapmanıza yardımcı olur. Klimanızı daha az çalıştırarak, daha az enerji harcarsınız, karbon kullanımını azaltırsınız.
 • Güneşten Koruma
  Doğal günışığının girmesi, arabanıza hayat verir, fakat günışığının da fazlası zararlı olabilir. Doğal günışığı, istenmeyen ısıyı ve kızgın noktaları beraberinde getirir ve bu durum herkesin konforunu etkiler. GLV cam filmleri güneş enerjisini %79’a kadar engelleyerek, daha sabit sıcaklıklı ve konforlu bir ortam sağlar.
 • UV Koruma
  Evinizde, ofisinizde veya otomobilinizde kullanılan camlar sadece güneş yanığına neden olan UVB ışınlarından koruma sağlar. Özel bir şekilde kaplanmaması halinde cam, yaşlanmaya ve cilt kanserine neden olan UVA ışınlarından korunmanızı sağlamaz. Ayrıca, UVA ışınları yıl boyunca camın içine nüfuz eder ve mevsimin önemi olmadan, güneş kremi kullanmadığınız kış aylarında bile bu ışınlara maruz kalmanıza neden olur.
  Kendinizi, çocuklarınızı ve hatta evcil hayvanlarınızı korumak için UVA ve UVB ışınlarından korunmalısınız.
 • GLV cam filmleri tek seferde uygulanabilir, bütçeye uygun ve güvenli bir korunma yöntemidir. Bunun yanı sıra, cam filmi yıl boyunca UVA ve UVB ışınlarının % 99’undan koruma sağlar. Cam filmi UVB ışınlarına karşı koruma sağlayan camları, hem UVB (güneş yanığı) hem de UVA (yaşlanma) ışınlarından koruma sağlayan bir yapıya dönüştürür.
 • Kırık Camın Zararlarından Koruma
  GLV film cam güvenliğinin sağlanması için en ekonomik, etkili ve ilgi çekici yaklaşımlardan biridir. basit bir olay bile camlarınızın üzerinde yıkıcı bir etkiye sahip olabilir ve ailenizi tehlikeye sokabilir. Bu kadar çok ailenin GLV cam filmlerin sağladığı korumaya güvenmelerinin nedeni budur.GLV kalın, bariyerli bir filmdir, camı güçlendirir ve darbelere karşı güvenli hale getirir. Cam yine de kırılabilir fakat film, cam kırıklarını bir arada tutar.

Ürünlerimizle İlgili Başka Bir Sorunuz?

Sıkça sorulan sorular dışında bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz